loader
cze
21

THREE BREATHS OF HELL IN ALIVE Nadchodzące

  • ndz, 21. cze 2026
  • 3h
  • Wrocław , Polska

Opis

THREE BREATHS OF HELL IN ALIVE - KONCERT
MIEJSCE: KlubMuzycznyAlive
ADRES📌: ul. Kolejowa 12, Wrocław
DATA📆: 21.06.2026r. (niedziela)
GODZINA🕖: 19:00 bramy, 20:00 start
BILETY 🎟️: 60 zł
 
We Wrocławiu dla wielbicieli ciężkich brzmień na jednej scenie zagrają:
 
MORTHAN - Thrash/Death Metal/Szczecin
Zespół Morthan powstał w 2024 roku w Szczecinie. Muzyka którą tworzy Morthan to thrash/death metal.
Obecny skład zespołu :
Krzysztof "Kyniu" Skorb - wokal
Vitaliy Zebzeev - perkusja
Katy Balu - bas
Paweł Gałecki - gitara
Daniel "Snajper" - gitara
W 2025 roku zespół zadebiutował na scenie i zagrał kilka udanych koncertów ,w tym jako support niemieckiego Exumera.
W roku 2026 Morthan planuje pokazać się na scenie przynajmniej w kilkunastu miejscowościach naszego kraju. Oczywiście w dalszym ciągu jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje koncertowe.
Dziękujemy za wsparcie !!!
 
SYNDROM - Death Metal/Zielona Góra
Manifestacja Oldschoolu to Syndrom - zero kompromisów, żadnych plastikowych brzmień, inspiracja muzą lat 80. XX w. Jeńców nie bierzemy, nasze koncerty to ogień i krew!!! Ponad 20 lat na scenie - 4 albumy studyjne, 2 albumy koncertowe, liczne koncerty i festiwale. Syndrom to wierność klasyce gatunku - ciężkie i autentyczne brzmienia - surowe riffy, gitarowe solówy, wyrazisty bas i dynamiczna perka. Metalowa lubuska tradycja w najlepszym wydaniu. Widzimy się pod sceną!!!
Obecnie zespół tworzą:
Vadim Yoda' Zawadzki - vocal & gitara,
Artur 'Archie' Knycpel - gitara,
Stanisław 'Horus' Sokołowski - bas
Paweł 'Paul' Pusz - perkusja.
 
PROSECUTOR - Thrash Metal/Bytom
PROSECUTOR to weterani Ślaskiego oraz Polskiego Thrash Metalu. Zespół powstał w 1988 roku w Bytomiu. W krótkim czasie stworzył kilka utworów które znalazły się na pierwszym demo „Desert Of Death” i rozpoczął koncerty. "Okazało się że nasza muzyka trafia do dużego grona ludzi słuchających muzykę metalową co tylko potwierdziło, że to co robimy idzie w dobrym kierunku”. Po powrocie z Jarocina ,gdzie zespół zagrał w 1992r wchodzą do studia i rejestrują nowe utwory. Tak powstaje album „Krew Czarnej Ziemi”, który ma już status kultowego! Kolejne koncerty z takimi zespołami jak: Dragon, Destroyers, Pandemonium, Quo Vadis, Mordor czy Pungent Stench, Liers In Wait pokazują że PROSECUTOR dobrze umocnił się na polskim rynku muzyki metalowej. W 1995r PROSECUTOR zawiesza swoją działalność. Reaktywacja nastąpiła w 2014r. W lipcu 2016r ukazuje się singiel z utworami "Królestwo Złotych Łez" oraz "Trzy Kroki Za Śmiercią". We wrześniu 2017r na rynek wchodzi reedycja „Krew Czarnej Ziemi” na CD wraz z dodatkami live do tego zespół zaczyna sporo koncertować promując to wydawnictwo. W czerwcu 2019r ukazuje się album „Sól Życia”. W 2020r. ogłoszenie pseudo pandemii wstrzymuje trasę koncertową promującą to wydawnictwo. W 2025 wychodzi kolejna reedycja „Krew Czarnej Ziemi” tym razem jest to wersja oryginalna tz. dokładnie taka sama jak na kasecie magnetofonowej. Pod koniec 2025r wraca do zespołu „Forrest”. Obecnie PROSECUTOR przymierza się do kolejnego wydawnictwa. Tym razem będzie to Epka z czterema utworami a w niedalekiej przyszłości kolejny duży album. Pracując nad nowymi utworami PROSECUTOR nie zapomina oczywiście o koncertowaniu!!!
Obecny skład to:
Paweł 'PEPKO' Piekarski gitary , vocal
Marek 'DZIADU' Niziołek gitary
Ryszard 'HARRY' Gilge perkusja
Mateusz 'FORREST' Milewski bass
thrashmetal@prosecut.webd.pl

Mapa


Podobne wydarzenia