loader
lip
17

Anal Vomit, Hedon, Sznyt / Warszawa Nadchodzące

  • pt, 17. lip 2026
  • 4h
  • Warszawa , Polska

Opis

ANAL VOMIT – 3 KONCERTY W POLSCE | 2026
Legenda death / thrash metalu ANAL VOMIT powraca do Polski na trzy klubowe koncerty w lipcu 2026 roku!
Trasa obejmie Warszawę, Gdańsk oraz Łódź.
DATY I MIEJSCA:
17.07.2026 – Warszawa
Klub VooDoo
Gość specjalny: SZNYT
18.07.2026 – Gdańsk
Pub Torpeda
Gość specjalny: SPEEDRAISER
19.07.2026 – Łódź
Klub Wooltura
________________________________________
VooDoo Club [Stage 2]
Aleja Prymasa Tysiąclecia 48A,
01-242 Warszawa
Wejście: 19:00
Start: TBA
Bilety: TBA
Link do biletów:
TBA
Link do zgody dla osób niepełnoletnich:
https://www.voodooclub.pl/regulamin/
Szykujcie się na bezkompromisową dawkę oldschoolowego death / thrash metalu, klasyczne numery i intensywną energię prosto ze sceny.
Wystąpią:
ANAL VOMIT
HEDON
SZNYT
__________________________________________
ANAL VOMIT- Lima, Peru
( oldschool thrash metal, death metal )
Anal Vomit is the most ferocious band of the Peruvian Hell.
From Lima since 1992, released 4 album in Studio.
Anal Vomit's fury on stage will kill you and make your bones shake!
- Brebaje de Muerte (Video) https://youtu.be/EStPA99e-kM
- Demoniac Flagellations (Full Album) https://youtu.be/2d9E3tN7tX4
- From Peruvian Hell (Full Album 2022) https://youtu.be/1632Xk5CTuE
+++
HEDON - Gothenburg, Szwecja
( melodic death metal, thrash metal, black metal )
Fani Dissection i Necrophobic z pewnością docenią energiczny black metal zespołu Hedon, z elementami death i thrash metalu. W ostatnim czasie zespół z Göteborga występował na żywo z takimi zespołami jak Marduk, Mörk Gryning, Kvaen, Unpure, Xalpen i wspomniany Necrophobic.
Jak dotąd w dorobku zespołu znajdują się dwa pełnometrażowe albumy (Summon the Demons i Year of the Witch) oraz jedna EP-ka (In Blasphemy Reborn)
- Digerdöden (Official Lyric Video) https://youtu.be/L-amv7ulQwM
- Legions (Official Video) https://youtu.be/w1mS-B3-RRg
- In Blasphemy Reborn (Official Audio) https://youtu.be/Vld0OibEW9A
+++
SZNYT - Warszawa, PL
( black metal, death metal )
Warszawski zespół grający black/death metal – szybki, brudny i utrzymany w duchu starej szkoły: zimny, agresywny i bez zbędnych dodatków.
Minimalizm, brud i swobodna energia to cechy charakterystyczne tej grupy. Zespół wydał demo „2025”, ale ich rytmiczna, fajna i intensywna gra już podbiła serca naszych fanów bezkompromisowego black metalu!
Potężny bas, zadziorne gitary i szczera, surowa energia sprawiają, że ich występy są żywe i pełne mocy.
- DEMO 2025 (audio) https://youtu.be/9IFkJ3NRuQ8

Mapa


Podobne wydarzenia